• 3 komentarzy
  • 5853 wyświetleń

"Biały" z medalem PPK

W dniach 20 - 22 marca 2015 r. Mateusz i Damian Trojanowscy brali udział w I Pucharze Polski Kadetów w zapasach w stylu wolnym, który odbył się we Włodawie.

Turniej zgromadził ponad 170 zawodników z 46 klubów z całego kraju. Bardzo dobrze na zawodach tych, które zarazem były I Eliminacją Centralną do XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży wypadł Damian Trojanowski.

"Biały" w kat. do 50 kg uległ tylko w pierwszej walce zwycięzcy tej kategorii wagowej, a następnie wygrał 4 pojedynki kładąc swoich rywali na łopatki i zdobył brązowy medal. Uzyskał też awans do OOM. Mateusz Trojanowski w kat. do 69kg zajął 23 miejsce na 28 startujących.